Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kaspersky pa licens pa kurgja .. si mund ta perdorim kasperksin free

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sn1per
Admin
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 18/07/2009
Age : 31

MesazhTitulli: Kaspersky pa licens pa kurgja .. si mund ta perdorim kasperksin free    Tue Feb 15, 2011 4:18 pm

Perdore kasperksy anitvirusin pa crack dhe pa serial

1- shko te Start pastaj Run.

2 shkruaj regedit (Ok)

3 shko ku shkruan ( HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\KasperskyLab\AVP6\Data ) me te djathten kliko te (data) dhe e zgjidh (permissions)

4 zgjidh (advanced) prej te (permissions for data) dritarja e hapur

5 Ne ( Advanced Security Settings for Data ) eshte nje fjal ku fillon ( Inherit from parent ... ) kliko te ajo ose selektoje per ta larguar ate

6 pasiqe e deselekton ose e selekton ate, te paraqitet nje tabel... e zgjedh prej aty (Remove)

7.Pastaj ne ( Advanced Security Settings for Data ) kliko ne (Apply)

8 pasiqe e klikon Apply te vjen nje paralajmerim dhe e ben (YES)

9 Pas asaj kliko OK ne ( Advanced Security Settings for Data )

10 pas asaj.. kliko OK ne ( Permissions For Data )

11 pas gjith kesaj ja ben EXIT kasperksy-t pastaj e aktivizon prap prej te start-programs

12 do te vereni se ikona e Kasperskyt nuk eshte e kuqe por eshte jeshile e cila don te thot programi nuk eshte aktiv

13 por nese e hap kasperksy antivirusin do te shofish se brenda gjithcka funksionon 100%

cka pas gjith kesaj?

Do ta besh update antivirusin MANUALLAY....kurrsesi automatic update

Besoj se jam i qart!

rrespekte!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://takohuni.nstars.org
 
Kaspersky pa licens pa kurgja .. si mund ta perdorim kasperksin free
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: