Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Advanced System Care

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sn1per
Admin
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 18/07/2009
Age : 31

MesazhTitulli: Advanced System Care   Fri May 27, 2011 3:48 am

http://www.iobit.com/ascdownload.html Ja dhe nje tjeter program ne gjuhen shqipe .. thjesht instalojeni dhe do ta keni opsionin per te zgjedhur gjuhen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://takohuni.nstars.org
 
Advanced System Care
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Multimedia | Shkarkimet :: Programe-
Kërce tek: