Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Great informative post!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Comyteex
VizitorMesazhTitulli: Great informative post!   Wed Aug 03, 2011 2:53 am

Hello. Originally posted by binkie7:@gus738Nope that's an 'official' version - no beta.Also listed on their site.@vkn Keep us posted on how 6.1.0.7 makes out.i am working on it as we speak, let's see give me 30 minutes for the result Core 2 Duo E6400 Conroe 2.13GHzASUS P5L-MX Socket T (LGA 775) Intel 945GASUS TM-250 Black 0.6mm SECC MicroATXOCZ 1GB 240-Pin DDR2 SDRAM PC2 5400620GB WD and Seagate HDD in Raid 0DELL 2007WFP 20 inch Wide-Screen LCDNo Graphic Card atm using onbard will buy soon!Sony Ericsson P990i
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Great informative post!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: | Graphic |Design | Bulletin Board dhe CMS | :: vBulletin-
Kërce tek: