Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 si ta shikojsh kapacitetin e pc-s tande

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: si ta shikojsh kapacitetin e pc-s tande    Thu Dec 30, 2010 9:24 am

Kapaciteti i kompjuterit shikohet ne kete menyre se pari shkojm start e pastaj run tek run e shkruajm DXDIAG dhe pastaj dalin disa statatistika te kompjuterit tuaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
si ta shikojsh kapacitetin e pc-s tande
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: