Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mebo Spam -reklama

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si mebo Spam -reklama   Thu Dec 30, 2010 9:26 am

Menyra e pare eshte me host e uploadim mailerin ne host edhe bojm spam.Host duhet patjeter te perkrah .php , Strato, Lycos jan disa nga webfaqet qe e ofrojn kete mundesi.
Filet e php-mailer mund ti shkarkoni edhe ketu ne forum, perdoreni butonin kerko...Menyra e dyte eshte menyra me mass mailer , e downloadim mass mailerin por duhet patjeter qe me lidh me nodnje smttp server..Menyra tjeter dhe qe eshte shume e lehte eshte permes webfaqes icontact.com
Fillimisht hyjm ne www.icontact.com , zjgedhim trial pastaj regjistrohemi na vjen ne imell nje leter e qelim dhe e aktivizojme account tonin qe ekemi hapur pastaj aty keni opcionet per te gjitha qe nevojiten per te bere nje reklame.
Qdo account mundeni me dergu nga 250 imella , pasatj hyn e qel nje tjeter e kshtu me radhe.. por nqs ke ndonje cc te mrie atehere provoni me ble edhe atehere mundeni me dergu rreth 100.000 imella met mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si mebo Spam -reklama
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: