Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Rregull !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Sn1per
Admin
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 18/07/2009
Age : 31

MesazhTitulli: Rregull !!!!   Thu Jul 23, 2009 2:50 am

Nuk duhet te postoni foto pornografike


Dhe te postoni dy fotografi te njejta nuk lejohet


Me Respect mussi Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://takohuni.nstars.org
 
Rregull !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Bisedime të lira & tema te ndryshme :: Albumi Fotografik-
Kërce tek: