Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te Ndrrojm Passin e VPS

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si te Ndrrojm Passin e VPS    Thu Dec 30, 2010 3:23 pm

Se pari Him ne VPS !

Pastaj Him ne My Computer

Pastaj Prekim Remote

Pastaj na Shfaqet Select Remote Users e Prek Aty pastaj e sheh User Account e prek permbi


Pastaj na Shfaqet Users e Prekim Aty Dhe na dalin USERAT tash nvaret se me qfar useri je ti i konektum en VPS e prek me tastin e djatht te mausit edhe e Sheh aty SET PASSWORD


Pastaj e shohim aty Procedo Dhe e prekim aty

Pastaj na Shfaqet NEW PASSWORD ( e shkrun pasin e ri ) pastaj osht CONFIRM PASSWORD ( e shkrun prap ) dhe e prek OK dhe mund te llogiratesh me password te ri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te Ndrrojm Passin e VPS
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: