Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si te Ndryshohen Disa Tinguj Ne Pc

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si te Ndryshohen Disa Tinguj Ne Pc    Thu Dec 30, 2010 3:27 pm

Si ti ndryshojme disa tinguj (sound's) te PC-se !!!

Se Pari Shkojm My Computer Ne Anen E Majt Eshte Control Panel Hym Ne Control Panel Pasta
Hym Ne Ikonen Sounds And Audio Devices Pastaj Hin Sounds.

PSH.

Nje Shemull Per Kur Dhezet Kompjuteri E Gjon Ku Eshte Start Windows E Shryp Nje Her Pastaj
Browse Dhe E Gjon Qfar Sounds Don Hin Ok Dhe Kur Te Dhezet Kompluteri E Ke Ate Qe E Ke Zgjedhur

Shpresoj te ju ket pelqy besoj se ishte e qart Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si te Ndryshohen Disa Tinguj Ne Pc
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: