Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 me shkrujt emrin aty tek ora

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: me shkrujt emrin aty tek ora   Thu Dec 30, 2010 3:28 pm

Shkojm :
Start<>Control Panel<>Regional and language Options<>Customize

Pastaj Time
Dhe tek Time format shenojm h:mm 'emriJuaj' emrin tuaj me kufizu me keto gjysme thonjezat 'emri juaj'. hehe ishalla edhe kjo ju kryn pun
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
me shkrujt emrin aty tek ora
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: