Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si ta aktivizojm Guest user account?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Si ta aktivizojm Guest user account?    Thu Dec 30, 2010 3:47 pm

Si ta aktivizojm Guest user account?

Guest user account aktivizohet ne kete menyre:

Start > Control Panel

Klikojm User Accounts


Dhe klikojm Guest

Per ta aktivizuar klikojm Turn On the Guest Account
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si ta aktivizojm Guest user account?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: