Takohuni.com forum
 
ForumForum  Calendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ndrro temen e profilit te facebookut...100% e sakt :D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Ndrro temen e profilit te facebookut...100% e sakt :D    Thu Dec 30, 2010 4:24 pm

Kohen e fundit shum grupe facebookut jan hapur qe te thone fto gjith shoqnin qe te behet pjes e grupit dhe ti do kesh mundesi ta ndryshosh pamjen,por jane te gjitha mashtrime...

une e kom gjet menyren si ta ndryshoj pamjen e facebookut madje e kom ndryshu...

eshte sh e thjesht mjafton te kesh FIREFOX MOZILLA dhe te ndjekesh udhezimet,,,,

Tashme ju mund te ndrroni temen tuaj te facebookun vetem ne 3 hapa...(ndiqni udhezimet poshte dhe mund te shikoni dhe fotot qe kom postuar tek fotografite e grupit)

1-Merrni shtesen e firefox ne kete adrese interneti : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2108

2-Gjej temen qe deshiron ne keto dy adresa :
- http://userstyles.org/styles/browse?...com%2Fhome.php

ose

http://www.pagerage.com/FacebookLayo...x?Section=Dark

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ndrro temen e profilit te facebookut...100% e sakt :D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Takohuni.Com Forum :: Informatika :: Tutorials & Mësime-
Kërce tek: